Pentru a oferi cea mai bună experiență, folosim tehnologii, cum ar fi cookie-uri, pentru a stoca și/sau accesa informațiile despre dispozitive. Consimțământul pentru aceste tehnologii ne permite să procesăm date, cum ar fi comportamentul de navigare sau ID-uri unice pe acest site. Dacă nu îți dai consimțământul sau îți retragi consimțământul dat poate avea afecte negative asupra unor anumite funcționalități și funcții.
Stocarea tehnică sau accesul este strict necesară în scopul legitim de a permite utilizarea unui anumit serviciu cerut în mod explicit de către un abonat sau un utilizator sau în scopul exclusiv de a executa transmiterea unei comunicări printr-o rețea de comunicații electronice.
Stocarea tehnică sau accesul este necesară în scop legitim pentru stocarea preferințelor care nu sunt cerute de abonat sau utilizator.
Stocarea tehnică sau accesul care sunt utilizate exclusiv în scopuri statistice.
Stocarea tehnică sau accesul care sunt utilizate exclusiv în scopuri statistice anonime. Fără o citație, conformitatea voluntară din partea Furnizorului tău de servicii de internet sau înregistrările suplimentare de la o terță parte, informațiile stocate sau preluate numai în acest scop nu pot fi utilizate de obicei pentru a te identifica.
Stocarea tehnică sau accesul este necesară pentru a crea profiluri de utilizator la care trimitem publicitate sau pentru a urmări utilizatorul pe un site web sau pe mai multe site-uri web în scopuri de marketing similare.
Da,am sesizat si eu treaba asta!!!
Buna ziua. Datele par a fi procesate in timp real….
Sesizează AEP, acum, nu poimarți!
Noi suntem cu partidul aur vrem hoți jos de la partid
Eu doar în partid Aur cred speram să reușim împreună într-o lume mai bună. Să ne ajute Dumnezeu să ne întoarcem toți de peste hotare acas la noi. Din ’89 sant-em împrăștiați cum oile sălbatice familie distrusă și copii crescuți fără părinți lor supravegheat de bunicii multe sânt de spus…..și multe sânt de plâns ani pierduți nu se mai pot recupera niciodată doamne ajuta
Hai lăsați, USR nu face de astea. Poate PSD.
O sa sesizez AEP niste ordinari
Sesizam AEP sa le stricam jocurile murdare!
Anuntam AEP si dupa votam AUR sa scapam de ei
Jocuri politice murdare asa stiu ei sa castige
Le este frica de noi au inceput cu jocurile murdare, victoria este a noastra
Tipic USR! Ăștia ar trebui aleși la… Penitenciar! Cu toții!
Asa vor sa manipuleze ei oameni, sa ii faca sa creada ca ei sunt cei mai buni, dar nu e asa. Noi votam AUR.
Se pare ca nu doar PSD-PNL joaca murdar si USR se apuca de prosti…
Votăm AUR, pentru binele țării!
Ne-am săturat de hoți. Pe 9 iunie punem ștampila pe patrioți.
Se va face dreptate pe 9 iunie, cand AUR va invinge.
Tipic USR. Numai trucuri murdare pentru a incerca sa castige!
Din rău in mai rău! Câte trucuri murdare mai trebuie să folosească ca să inteleaga ca nu le merge?
Numai mânării din partea lor. Să le fie rușine!
Afară din țară cu șmenarii care ne-au cotropit țara! Rușine!
Vă mulțumim, domnule George, că îi deconspirați pe acești trădători ai României! Felicitări!
Trebuie să luptăm împotriva acestor practici murdare! Votăm AUR pe 9 iunie!
Sper ca AEP să ia măsuri urgente. E inacceptabil ce se întâmplă. Aveți sprijinul meu!
Foarte bine că luati atitudine. Trebuie să ne apărăm drepturile și să votăm corect
Sunteti singurul partid care are curajul să lupte împotriva acestor abuzuri. Voi vota cu voi pe 9 iunie.
Trebuie să ne unim și să punem ștampila pe AUR. E timpul pentru o schimbare reală!
Anticampanie . Si asta e nimic pe langa ce pot face softurile tabletelor de la sectiile de votare . Noroc ca chipurile se voteaza pe hartii inca . Dar no problem . Am vazut si sacii cu voturi disparand cu zecile in ziua alegerilor . Ce o mai fi cu dosarul ala penal ? Oh no no no no no
pierdere de timp…
Votez AUR susțin pîna cînd reușim să dăm mafia jos Susțin ,vrem dreptate